Atsiliepimai
“Labai dėmesingai išklauso kliento pageidavimus ,duoda profesionalius patarimus, švelniai ir atsakingai atlieka permanento procedūras, veido valymas, drėkinimas ..tai yra kiekvienam poilsio ir ramybės laikas...”
Rasa
“Rekomenduoju 👍”
Aida
“Viskas super, esu labai patenkinta !”
Simona
“Pas Agnę lankausi jau kurį laiką ir esu labai patenkinta. Mano oda akivaizdžiai susitvarkė, o man labai svarbu tai, kad galiu ja visiškai pasitikėti. Ji labai kruopšti, tvarkinga, atsakinga – viskas apgalvota, švaru ir profesionalu. Visada išeinu rami, kad mano oda buvo patikėta į geras rankas. Nuoširdžiai rekomenduoju!”
Miglė
“Antakiai padaryti tobulai,ačiū🌹”
Nata
“Ne pirma karta pas Agne. Nuostabiai Atliktas darbas!”
Jūratė
“Agnė Marija labai maloni, esu patenkinta atlikta procedūra. Davė naudingų patarimų. Ir šneka tiek kiek reikia 😀 Esant poreikiui, tiktai grįšiu.”
Giedrė
“Nuostabus”
Aida
“Puiki, profesionali, su patirtimi meistrė, lankausi eilę metų. Nuoširdžiai rekomenduoju!”
Reda
“Puikiai atliktas darbas, grišiu dar ir dar!😍”
Julija